آزمایش چکاپ در هر رده سنی لازم و ضروریه و انجام منظم اون باعث تشخیص به موقع و پیشگیری بسیاری از بیماریها میشه. در آزمایش چکاپ کامل کم خونی، مشکلات تیروئیدی، دیابت، کلسترول و … بررسی میشه. متاسفانه بسیاری از افراد چکاپ های سالیانه رو جدی نمی گیرند و باور ندارن همین چکاپ های منظم در تشخیص به موقع بسیاری از بیماری ها نقش حیاتی داره و با تشخیص به موقع مانع از پیشرفت بیماری میشه.

آزمایش چکاپ

آزمایش چکاپ در آزمایشگاه ثمره

۱. آزمایش چکاپ قلب

۲. آزمایش CBC

۳. آزمایش چکاپ کبد

۴. آزمایش چکاپ قند خون

۵. آزمایش چکاپ کلیه

۶. آزمایش چکاپ تیروئید

۷. آزمایش چکاپ زنانه

۸. آزمایش چکاپ مردانه

۹. آزمایش چکاپ الکترولیت خون

۱۰. آزمایش چکاپ ویتامینها

آزمایش چکاپ در چه زمان هایی باید انجام گیرد

توصیه میشه افراد بالای ۵۰ سال حتما سالی یکبار و افراد زیر ۵۰ سال هر ۲ تا ۳ سال یکبار آزمایش چکاپ کامل انجام بدن. خبر خوبی که براتون داریم اینه که آزمایشگاه ثمره برای رفاه حال مراجعین عزیز و همچنین جلوگیری از تردد بی مورد در ایام کرونا در اماکن پر رفت و آمدی مثل آزمایشگاه این امکان رو فراهم کرده تا شما عزیزان بتونید آزمایشهای چکاپ کامل رو در منزل یا محل کارتون انجام بدین تا دیگه دغدغه ای برای گرفتن مرخصی های ساعتی برای رفت و آمد به آزمایشگاه نداشته باشید.

 آزمایش در منزل و محل کار

همچنین این خدمات برای سالمندان عزیز بسیار مفید و کاربردیه و دیگه مجبور نیستن مدت زمانی صرف رفتن به آزمایشگاه، موندن تو صف و رفت و آمد مجدد برای دریافت نتیجه آزمایش بکنن. با یک تماس آزمایشگاه رو به خونتون بیارین. کافیه با شماره های درج شده با مشاوران ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت کادر مجرب آزمایشگاه به محل مورد نظر شما اعزام‌ بشن و در یک محیط امن و آروم آزمایش های شما عزیزان انجام بشه.

برای دریافت جواب آزمایش هم دیگه نیاز نیست حضوری تا آزمایشگاه تشریف بیارید ما لینک جواب آزمایش رو براتون پیامک میکنیم فقط کافیه بزنید روی لینک تا وارد سایت آزمایشگاه ثمره بشید و جواب آزمایشتون رو دریافت کنید.

جهت مشاوره,هماهنگی و رزرو وقت می توانید به سایت

www.samarehlab.com

مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

26471830 – 26471272

شماره واتساپ

09129001037

جوابدهی آنلاین